Get Adobe Flash player

Kontakt

Stowarzyszenie SOS-WZW
ul. Przestrzenna 67
42-280 Częstochowa
e-mail: soswzw@interia.pl

Zapraszamy:
- poniedziałki w godz. 10:00-12:00

Miesięczne Archiwa: Październik 2015

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW w Częstochowie przesłał w dniu 21.10.2015 roku dyplomy uznania na ręce Pana Profesora Mariana Zembali – Ministra Zdrowia oraz Pani Poseł Janiny Okrągły, które w całości przekazujemy poniżej.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia

Dyplom-Zębala

Dyplom-Okrągły

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW w Częstochowie organizuje spotkanie światęczno-noworoczne w dniu 29.12.2015 roku o godzinie 14:00 (wtorek) w sali USC przy ulicy Focha 19/21 w Sali na I piętrze. Zapraszamy serdecznie wszystkich Członków Stowarzyszenia.

Na powyższym spotkaniu będziemy gościć Uczestników badań anty-HCV organizowanych przez nasze Stowarzyszenia w grudniu br. W trakcie spotkania planowany jest udział lekarza specjalisty w dziedzinie chorób wątroby, który przedstawi Nam aktualny stan terapiii HCV w Województwie Śląskim. Nadto będzie odpowiadał na pytania Osób biorących udział w badaniach anty-HCV w zakresie prawidłowej interpretacji i dalszego postępowania w przypadku konieczności dalszego leczenia. Serdecznie zapraszamy Naszych Członków z Rodzinami i Osoby zainteresowane.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia

Szanowni Państwo,

Przekazujemy dla wszystkich Członków Stowarzyszenia informację o wysłanym w dniu 21.10 br. liście otwartym do Państwa Posłanek i Posłów mijającej kadencji z Komisji Zdrowia Sejmu RP, a jednocześnie kandydujących na Posłów nowej kadencji.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia

MZ-2015-10-16-list

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy kolejne pismo otrzymane z Ministerstwa Zdrowia dotyczące dopisania kolejnych preparatów terapii bezinterferonowej dostępnych dla Pacjentów.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW

MZ-2015-10-13