Get Adobe Flash player

Kontakt

Stowarzyszenie SOS-WZW
ul. Przestrzenna 67
42-280 Częstochowa
e-mail: soswzw@interia.pl

Zapraszamy:
- poniedziałki w godz. 10:00-12:00

Miesięczne Archiwa: Lipiec 2014

 Z WIELKIM ŻALEM ŻEGNAMY CIEBIE

KRZYSIU

Wspomnienie_o_Krzysztofie

DROGI KOLEGO, PRZYJACIELU,

PRZEWODNIKU STOWARZYSZENIA „SOS –WZW”

Byłeś dla nas zawsze przykładem dobra, które okazywałeś na wszelkie możliwe sposoby. Zawsze troszczyłeś     się  o innych. Byłeś przy nas w każdych chwilach i tych smutnych i radosnych. Pokazałeś nam jak ważna w życiu jest wiara w cudowne uzdrowienie i troska o tych, którzy w obliczu problemów zdrowotnych czuli się zagubieni.

Nauczyłeś nas: żeby nie użalać się nad sobą, cieszyć się radością życia, pokonywać wszelkie trudności, wspierać potrzebujących, opiekować się słabszymi.

Z wielkim podziwem patrzyliśmy, z jakim optymizmem pokonywałeś własne trudności a przy tym z niesamowitym oddaniem opiekowałeś się chorymi członkami Stowarzyszenia ”SOS –WZW”.

Nawet cierpiący i poważnie chory – przyjeżdżałeś do Stowarzyszenia, gdzie z wielką radością byłeś oczekiwany. Twoja troskliwa opieka i bezgraniczne jej oddanie było dla nas przykładem jak ważna jest troska o bliskich.

Życie Twoje nie było łatwe – jednak potrafiłeś pokonywać wszelkie trudności a Twoja zawsze pogodna twarz pełna uśmiechu i serdeczności sprawiała, że wszyscy czuli się przy Tobie bezpieczni.

Dodawałeś każdemu siły, wiary w lepsze jutro. Potrafiłeś rozwiązywać wszelkie konflikty grupy wzajemnego wsparcia.. Byłeś balsamem na nasze problemy. Uczyłeś nas cieszyć się z rzeczy małych i tych wielkich.

Bez wątpienia przeżyłeś swoje życie w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Swym charakterem, postawą życiową, poświęceniem dla najbliższych, pogodą ducha, otwartością i życzliwością wobec drugiego człowieka oraz nie poddawaniem się i nie rezygnowaniem w najtrudniejszych ludzkich chwilach, dając innym radość i szczęście zarówno    swym bliskim jak i dalszym znajomym dałeś się poznać, jako osoba o pogodnym usposobieniu – zawsze uśmiechnięta, życzliwa i optymistycznie nastawiona do świata i ludzi.

ODSZEDŁEŚ OD NAS ZBYT WCZEŚNIE!!!

Smutek, który dzisiaj wszyscy czujemy, wbrew temu, co nam serca podpowiadają, jest tylko etapem całego procesu żałoby a uczucia żalu i pustki przeminą, gdy przywołamy Ciebie w swych wspomnieniach.

CHCEMY ABYŚ WIEDZIAŁ, ŻE NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI

Dzięki Tobie mamy wspaniała kronikę:

  • Naszej wspólnej pracy,
  • Spotkań integracyjnych,
  • Ogólnopolskich Zjazdów ludzi ze schorzeniami wątroby i personelu medycznego łączących się, każdego roku, w wspólnej modlitwie PRZED OBLICZEM MATKI  BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ
  • Konferencji edukujących chorych i ich rodziny
  • Integracyjnych wycieczek
  •  Spotkań grup wzajemnego wsparcia

Będziemy do tych wspomnień wracali a pracę Twoja kontynuowali.

Dzieło Twojej pracy filmowej, fotograficznej pozostało i zawsze będzie z nami.

SPOCZYWAJ W SPOKOJU

czestochowa


 
WIĘCEJ INFORMACJI NA www.gwiazdanadziei.pl/akcja_badan_2014

 
 

Zaproszenie

          Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie naszej organizacji w dniu 03.09.2014 o godzinie 16:00 . Miejscem spotkania będzie Sala Sesyjna Urzędu Miasta w Częstochowie. Zapraszamy wszystkich zaineresowanych tematyką chorób wątroby.

Przewidziana jest prelekcja lekarska na ten temat. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w kolejnym komunikacie na naszej stronie internetowej.

 

        Z poważaniem,

Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW w Częstochowie

KOMUNIKAT

INFORMUJEMY IŻ DECYZJĄ ZARZĄDU

W OKRESIE

01.07-31.08.2014

BIURO

STOWARZYSZENIA BĘDZIE NIECZYNNE, TYM SAMYM SPOTKANIA CZŁONKÓW NIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ.

Z poważaniem,

Zarząd Stowarzyszenia SOS-WZW